Nonstop fungujúca spoločnosť

Krtkovanie v Nitre spoľahlivo porieši spoločnosť AB krtkovanie. V prípade potreby ich neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0940 367 894. Spoločnosť pôsobí na celom západnom Slovensku, čo predstavuje územie Trenčín, Topoľčany, Nitra, Levice, Nové Zámky, Dunajská Streda, Galanta, Bratislava, Trnava, Senica a mestá priľahlého okolia. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na krtkovanie a trasovanie potrubia, avšak vie tam taktiež ponúknuť aj iné služby z tohto odvetvia. Spoločnosť AB krtkovanie sa môže pochváliť skúseným tímom vyškolených odborníkov a špecialistov, ktorí každú svoju zákazku vnímajú profesionálne a ku každej zákazke i zákazníkovi je kladený individuálny, avšak stále rovnaký a nemenný odborný prístup.

voda

Vdaka najmodernejším technologickým zariadeniam sa spoločnosť môže pochváliť tým, že váš problém dokáže diagnostikovať, odhaliť a započať jeho riešenie v čo najkratšej možnej dobe. Kvalifikovaní pracovníci spoločnosti AB krtkovanie sú pripravení v prípade potreby vám čo najefektívnejšie pomôcť riešiť váš problém s kanalizáciou. Čo sa týka služie spoločnosti, spoločnosť sa venuje aj iným veciam okrem krtkovania. Samozrejmosťou je čistenie kanalizácii. V prípade, že vás trápi nejaký problém, s ktorým si neviete rady a nie ste schopní odhaliť príčinu, k tomuto je určený TV monitoring, ktorým spoločnosť disponuje.

voda

TV monitoring znamená zavedenie drobnej kamery do problémového miesta, čím je možné odhaliť problém skutočne veľmi rýchlo. Trasovanie potrubia je žiadúcim úkonom v prípade, že nemáte žiadnu dokumentáciu ani plány, z ktorých by sa dalo vyčítať, ako vypadá mapa potrubia a kde všade sa tiahne. Frézovanie potrubia je tiež pomerne častým úkonom. Vysokotlakové čistenie kanalizácii sa vykonáva špeciálnymi prístrojmi, ktoré spoločnosť AB krtkovanie vlastní a ktorými môže disponovať.