Úrady vás nájdu aj vo virtuálnom sídle, tie sú totiž akceptované

Ľudia podnikajú a pracujú na celom území Slovenska, v Bratislave sú to spoločnosti, ktoré tam majú sídlo v kamenných priestoroch, ale aj formou virtuálneho sídla. Táto možnosť sa stále častejšie objavuje a je to pochopiteľné, pretože šetrí náklady a je pritom oveľa efektívnejšia. Začínajúci podnikateľ má na zreteli svoje finančné limity a je si vedomý, že treba šetriť všade tam, kde je to možné. Napríklad jedným zo spôsobov je vymeniť kamennú kanceláriu za virtuálne sídlo tak, aby bolo všetko v súlade so zákonom, no s možnosťou efektívnejšieho fungovania spoločnosti. Je to možné aj v Bratislave. Podnikatelia v hlavnom meste sa musia dobre oboznámiť s tým, čo na nich striehne v prípade založenia firmy, od byrokratických začiatkov pri zakladaní až po virtualne sidlo bratislava finančné výdavky počas fungovania spoločnosti. A tu je jedna možnosť ako si aspoň trocha finančne prilepšiť a znížiť náklady na prevádzku kancelárie, jej prenájom a poplatky, a tou je založiť si firmu s virtuálnym sídlom.

Za počítačom môžete sedieť kdekoľvek

Každodenné vysedávanie v kanceláriách nie je nutné pre mnohých podnikateľov, dnes sa dá veľa záležitostí vybaviť cez internet, takže kamenné sídlo vôbec nepotrebujú. Virtuálna adresa ju dokonalo nahradí, s jej prenájmom získate evidenciu a preberanie pošty či emailov, oveľa nižšie náklady na prenájom a akceptáciu čo sa daňového či iných úradov týka. Kontrola je možná a virtuálne sídlo je schválené aj zákonom.

Kamenná kancelária je stále v trende

Drahé prenájmy tak môžete zahodiť za hlavu a vybaviť si oveľa lacnejšie virtuálne sídlo, za ktoré v Bratislave zaplatíte mesačne 17 -,eur, ak si ho prenajmete na jeden rok, v prípade, že ho budete mať v prenájme na 2 roky, zaplatíte 12-,eur za mesiac. Za 10,-eur na mesiac vám budú preberať a preposielať poštu, v prípade záujmu o skenovanie či posielanie emailov zaplatíte 9,- mesačne. Každý podnikateľ si tieto informácie vyhodnotí, zozbierané dáta preráta a zistí, či mu tie podmienky vyhovujú a potom sa rozhodne, no čísla za ušetrené nájmy a poplatky hovoria jasne v prospech virtuálneho sídla.