Skrotiť nepríjemnú horúčavu v byte pomôže klimatizácia

Jar je tohto roku pestrejšia hlavne čo sa týka počasia, teploty skáču zo dňa na deň na rozličné hodnoty, no príchod leta aj tak nezastavíme. Predpokladáme, že opäť nás potrápi horúcim počasím a vysokými teplotami, ktoré sú nepríjemné hlavne v noci, preto je načase niečo proti tomu urobiť. Inštalácia klimatizácie môže byť jednou z možností ako zmierniť vplyv horúčav na náš organizmus, vychladiť miestnosti na prijateľnú teplotu tak, aby bolo možné v nich pracovať aj spať. Spoločnosť MASTERKLIMA s.r.o. v Trnave ponúka jej obyvateľom svoje služby, a to je predpríprava, montáž, servis a čistenie spolu s predajom klimatizačných jednotiek. Služby ponúkajú aj v celom okolí Trnavy, Dunajskej Strede, Bratislave či nitrianskom kraji.

Hranatá alebo oblá, účinok je rovnaký

Montáž vykonávajú pracovníci, ktorí si svoje zručnosti vycibrili v Rakúsku, kde nabrali skúsenosti, aby pracovali rýchlo a zároveň kvalitne. Obhliadka miesta je bezplatná. Spoločnosť zároveň klimatizačné jednotky aj predáva, nájdete u nich značky Daikin, Samsung či Midea, ktoré majú vo svete svoje postavenie a sú známe svojou spoľahlivosťou. Mnoho záujemcov si ich dáva montovať kvôli ochladzovaniu priestorov hlavne v letných mesiacoch.

Pri výbere klimatizácie treba brať do úvahy veľkosť ochladzovaného priestoru, aby jej výkon tomu zodpovedal a mal aj primeraný počet funkcií. Trh ponúka viaceré typy klimatizačných jednotiek, môžu byť mobilné alebo stacionárne. Tu treba myslieť na to, že klimatizácie trnava stacionárne zariadenia nebývajú také hlučné ako mobilné, ktoré spotrebujú aj viac energie. Na odvod kondenzovanej vody treba zabezpečiť hadicu, ktorá ju odvedie do nejakej zbernej nádoby. Na celoročné využívanie je preto vhodnejšia stacionárna jednotka.

Posedenie bude v príjemnej atmosfére

Dizajnové návrhy klimatizácií už nie sú v plienkach, dnes trh ponúka široký výber rozličných tvarov, zaujímavo a originálne upravených jednotiek najmä v bielej farbe, ktoré nebudú špatiť váš interiér. Môžete sa rozhodnúť medzi hranatými alebo oblými typmi, každá má dva roky záruku, ale predajca dodáva aj modely so zárukou 3 a 5 rokov.