Masáže penisu v Bratislave

Masáže penisu pre všetkých z Bratislavy a jej okolia

Prečo by ste mali čím skôr vyskúšať masáž penisu a ako vám môže prospieť pri veľkosti a erekcii penisu? Pozrieme sa na pár bodov, po ktorých ju budete musieť okamžite vyskúšať.

Masaz penisu bratislava a semenníkov, ak je správne a profesionálne vykonaná dokáže nečakané veci. Posilní vaše libido a nahradí úplne všetky viagry a afrodziaká, ktoré by ste niekedy mohli potrebovať. Váš penis bude mať pevný erekciu a vyvrcholenie to predĺži aj o pár minút. Rovnako aj teplo, ktoré vzniká pri masáži dopomôže takzvanému zväčšeniu a rozšíreniu penisu, vďaka ktorému bude po sexe s vami túžiť každá žena. Váš testosterón bude v pozore!

vášeň

Základnou pomôckou pri masáži penisu je určite masážny olej. Stačí kľudne obyčajný detský olejček, no ak chcete investovať a spraviť si z masáže penisu ešte väčší zážitok, odporúčame vám určite použiť špeciálny masážny olej, ktorý vám svojou vôňou oveľa viac spríjemní masáž a za pomoci afrodiziák vám spríjemní už tak dosť erotickú atmosféru. Keď už hovoríme o príjemnej atmosfére, zhasnuté hlavné svetlo a zapálene vonné sviečky sú presne to čo potrebujete. Samozrejme, relaxačná a príjemná atmosféra, prípadne zrkadlo zavesené nad vami je tou správnou voľbou.

masáž, ruky

Ak je vaša priateľka hanblivá, a myslíte si, že na takúto činnosť by ste ju neprehovorili, ponúka služby rôznych dievčat a eskort, ktoré sú pripravene pomôcť vám so všetkým.

Ak sa napriek miernemu nebezpečenstvu pri zlej manipulácií rozhodnete vyskúšať amatérsku masáž penisu, musíte si dávať pozor. Pred tým ako začnete, je dobré podložiť si panvu vankúšom a čím viac oddialiť ejakuláciu. Masáž penisu začína v okolí brucha a stehien, až potom sa pokračuje k penisu. Pre správnu manipuláciu sa odporúča inšpirovať inštruktážnymi videami na youtube, ktoré vám dokážu pomôcť.