Pohodlie a zdravie ľahko a efektívne

Ortopedické pomôcky sú bežne momentálne dostupné, ale pri ich výrobe a nastaveniach treba naozaj plniť zdravotnú funkciu a spĺňať čo najväčšie bezpečie a komfort. BENERGO zastrešuje celú škálu ortopedických pomôcok, ktoré vám pomôžu k lepšiemu životu. Nielen ako riešenie už existujúceho problému, ale aj možnosť vyvarovať sa. Ruku na srdce, v súčasnej digitálnej dobe väčšina ľudí presadzuje sedavý spôsob života a niekoľko hodín v jednej polohe v sede v kancelárii je veľký nápor pre váš chrbát. Ak sa k tomu pridá stres, nedostatok spánku, nezdravý životný štýl alebo nedostatok pohybu, či prípadne iné zdravotné problémy, tak to môže byť celkom nebezpečné pre vaše zdravie.

pohodlný vankúš

Riešeniu medikamentóznou liečbou či dokonca pobytom v nemocnici a zdĺhavým rehabilitáciám predídete investíciou do ortopedických vankúšov a ich pravidelnému používaniu. Ortopedické vankúše Zdravie-shop sú tu pre vás! Top balenie vankúšov DELUXE sa oplatí nielen z hľadiska sumy, obsahuje klinový vankúš, ktorý je vhodný použiť na home office, pri stravovaní a v kancelárii. Drieková opierka je fantastická na cestu autom, kde chráni vašu chrbtovú oblasť, valcový vankúš slúži na oporu stoličiek, kresiel, pohoviek, sedadiel. Celé balenie vo výhodnej cene 64,70.

vankúš

Termo podložka BENERGO má ďalší pozitívny efekt – chráni pred prechladnutím, pretože má výbornú termoregulačnú schopnosť. Urobíme všetko pre zachovanie vášho zdravia, stačí len dôverovať našim produktom, ktoré sú navrhované k vašej spokojnosti, na zachovanie kvalitu vášho života. Nezabúdajte, že dobré fyzické zdravie sa ukáže aj na vašich vzťahoch, úspechoch, na vašej pohode a nálade, na spôsobe, akým si viete užívať život. Radi vám pomôžeme aj s ďalšími zdravotnými problémami, pokúsime sa ich regulovať, eliminovať či predchádzať im na stránke zdravie. shop.sk.