Ako odhaliť COVID-19?

Ochorenie COVID-19 nám od roku 2020 zásadne zmenilo životy. Niekoho sa dotklo len letmo, niekoho tým najzavážnejším spôsobom, faktom však zostáva, že je stále prítomné, hoci v iných mutáciách a variáciách a treba sa mať na pozore. Akým spôsobom možno detekovať tento vírus, čo najrýchlejšie ho identifikovať tak, aby sme sa ho mohli účinne a rýchlo zbaviť? Testovanie je mimoriadne dôležitým spôsobom na to, aby sme mohli prítomnosť tohto ochorenia zistiť nielen na iných, ale aj na sebe.

covid

Infekčnosť ochorenia sa prejavuje aj bez viditeľných príznakov, a preto ani nemusíte vedieť o tom, že ste prenášačom, čo môže spôsobiť veľmi nepríjemné situácie. Šírenie vírusu má ďalekosiahle následky a takto poľahky sa tomu dá predísť už v počiatočnej fáze prenosu. Riešením sú spoľahlivé antigénové testy. Benefitom antigénových testov je jednoznačne ich rýchle a flexibilné využitie. Úplnou zásadou č. 1 je spoľahlivosť, usilujeme sa o to, aby všetky testy odrážali aktuálnu prítomnosť vírusu v tele. S tým súvisí aj prvotriedna kvalita testov, na ktorej si v našej spoločnosti zakladáme. Rýchle overenie do 20 minút a nenáročné používanie (s priloženým návodom) vám uľahčia deň a pomerne rýchlo vyzistia výsledok.

covid

Testy vedia odhaliť aj mutáciu omikron, ktorá sa vyvinula z ochorenia v nedávnom období. Praktické balenie od 25 až po 100 kusov je dobrým riešením pre väčšie firmy či organizácie, ktoré ich vo väčšom množstve dokážu spotrebovať. V ponuke sú možné testy z nosa, pripravujeme aj testy zo slín, pri oboch je overená účinnosť. Výhodou našich testov je to, že sa vždy usilujeme dodať testy v čo najkratšom čase od objednania. Všetky testy sú certifikované a oficiálne ich uznáva Európska únia. Zároveň je produkt možný vykonať ako samotestovanie, čím sa efektívne môže použiť aj bez potreby prítomnosti lekárskeho dozoru. Verím, že naše služby budete využívať aj naďalej.