Na tvare postele a matraca záleží, kupujte iba kvalitu

Typu postele či matraca mnohí z nás neprikladajú veľký význam, no nie je to v poriadku, pretože počas noci, keď ležíme a odpočívame, by sme mali mať maximálny komfort, ortopedicky tvarovaný matrac zo zdraviu vyhovujúceho materiálu a z typu, ktorý dostatočne dobre podoprie všetky dôležité časti nášho tela. Také dnes nájdete aj na internetových stránkach. V Senici sídli výrobca postelí, matracov či roštov aj iného príslušenstva, spoločnosť SEGUM, už od roku 1993 tam vyrába kvalitné postele a matrace čisto z prírodných materiálov. Boli prví, kto začal s výrobou týchto produktov na prírodnej báze, no od tých čias už pozbierali množstvo skúseností a za svoje kvalitné výrobky sa nemusia hanbiť ani v zahraničí. Mnoho ich zákazníkov im zostali verní a vyhľadávajú ich produkty dodnes.

Matrac v netradičnej polohe

V portfóliu firmy sú matrace, postele, rošty k nim, ale aj ostatné príslušenstvo. Dnes si zákazníci vyberajú hlavne hrubšie matrace, lebo im vyhovuje komfort počas spánku, ktorý poskytujú. Postele sú v širokej palete štýlov, typov, drevené, kovové, látkové, s úložnými priestormi, ale aj bez nich, na nôžkach či so skrytými nohami, farebnosti sú takisto veľmi pestré. Materiály sú kvalitné, moderné a veľmi estetické.

V drevenom dekore je posteľ žiadaná

Postele pre deti aj dospelých, jednolôžka, napríklad drevena posteľ LUNA MAXI Segum, vo veľkosti 200x180cm, je vyrobená z dosiek, ktoré majú hrúbku 38 mm, vypracovanie zahŕňa ABS hrany v hrúbke 2mm, čím je zaručená dokonalo pevná konštrukcia spolu s dlhou životnosťou. Posteľ je možné umiestniť aj do menších priestorov, k nim sa dajú dokúpiť aj nočné stolíky s komodami v programe ELKO alebo SUN. Zákazníci si radi vyberajú z viacerých variantov produktov, to platí aj o posteli LUNA, ktorá je na predaj s maximálne veľkým úložným priestorom a s bočnicou, ktorá je vysoká až 46cm, nazýva sa MAXI BOX. Prevedenie BOX sa vyznačuje úložným priestorom bežnej veľkosti a MAXI BOX je posteľ s bočnicou takisto vysokou 46cm. K dispozícii je vo farbe bielej, ale na zákazku vám vyrobia typ podľa vašich požiadaviek.

Ve spolupráci s https://hodnotenie-produktov.sk/ a https://frenchperfumes.sk/.