Intímne masáže

Senzuálne masáže patria pod erotické masáže spolu s masážami tantrickými, nuru, párovými a podobnými typmi masáží. Ich hlavnou úlohou nie je len dopriať oslobodzujúci pocit voľnosti, harmónie a súladu tela a duše, ale i nastolenie absolútneho, nič nerušiaceho, ideálneho vnútorného pokoja a očistenia ducha, načerpanie sily a prevetranie mysle. Mnoho ľudí tomu však neverí. Množstvo ľudí je skrátka skalopevne presvedčených o tom, že všetko toto je len jedna veľká lož a tantrické salóny so siahodlhou tradíciou, originálnymi technikami, umením, staroindickou históriou sú skrátka erotické salóny a priváty poskytujúce erotické služby prakticky na počkanie, keďže drvivá väčšina tantrických salónov má svoje prevádzky otvorené v podstate nepretržite.

žena

Je to z toho dôvodu, aby sa klienti mohli objednať, rezervovať si termín a vybrať svoju krásnu masérku práve vtedy, keď im to bude časovo najviac vyhovovať. To by ale neboli odporcovia tantrizmu a tantrických masáží, keby za tým nevideli niečo iné. Pri tantrických masážach skutočne nedochádza k poskytovaniu erotických služieb a masérky majú prísny zákaz zbližovať sa intímne so svojimi klientmi viac, ako dovoľuje tantrické učenie a celkové programy tantrických masáží.

žena

Tantrické masáže sa síce nesú v znamení nahoty, čo je pochopiteľné, keďže učenie o vyznávaní nahoty, sexuality a erotizmu pramení z učenia tantrizmu, z ktorého samotné tantrické masáže vychádzajú. Taktiež sa nesú v znamení dôverných, intímnych dotykov, zmyselných pohybov, množstva zvodných pohľadov, vôní a celkového zaujatia všetkých zmyslových orgánov. Masérky poznajú hranice, ktoré nesmú prekročiť. Počas tantrických masáží nedochádza v žiadnom prípade k intímnemu prepojeniu masérky s jej klientom tak, ako už bolo vyššie spomínané. Senzuálne masáže sa zaoberajú stimuláciou intímnych zón.