Fotky kedysi a dnes

Fotky dnes a fotografie spred niekoľkých rokov sú úplne odlišné. Určite máte doma niekoľko fotografií, ktoré majú odložené vaši rodičia či starí rodičia. Potom viete, že fotografie vždy bývali vytlačené na fotopapieri a uložené pre ďalšie generácie. Aj keď vyvolané fotografie sú stále v kurze, ich množstvo sa výrazne znižuje. Môže za to digitálna doba, ktorá nám ponúka možnosť uchovať svoje fotografie mobilných telefónoch. Je to najjednoduchšie riešenie. Pomocou mobilu takmer všetci zhotovíme krásny záber, ktorý si uložíme a nemáme ďalej potrebu fotografie vyvolávať.

fotografie

Keď si chceme zaspomínať otvoríme galériu mobilného telefónu a fotku si prezrieme. Takisto je jednoduchšie zdieľanie digitálneho záberu v mobile s našimi blízkymi. Umožňujú nám to rôzne sociálne siete, kedy v priebehu pár sekúnd odošleme fotku z mobilu a naši blízki si ju môžu prakticky okamžite pozrieť. No späť k tlačenej fotografii. Nechýba vám to čaro fotografie vyvolanej na klasický foto papier, ktorú si môžete vziať do ruky, prezerať z rôznych uhlov a cítiť v rukách spomienky? Tlačené fotografie nie je len papier, sú to zhmotnené spomienky, ktoré si môžete kedykoľvek vytiahnuť a spomínať ako dlho budete chcieť.

fotografie

Tlačenú fotografiu nepošlete prostredníctvom sociálnych sieti, ale môžete ich vytiahnuť z rodinného fotoalbumu pri návšteve čo zabezpečí úplne inú atmosféru a dojem z fotografií. Aj keď sa posledné roky sa trend vyvolávanie fotografií skutočne znížil, vďaka internetovej stránke Fotkyzababku.sk máme možnosť vyvolávania fotografií aj online priamo z nášho mobilu. Priamo v mobile stačí otvoriť fotkyzababku.sk a nahrať fotografie, ktoré chcete mať vytlačené. Odošlete objednávku s požadovaným množstvom a veľkosťou fotiek a o všetko sa už postarajú Fotkyzababku.sk. Využite aj vy možnosť online vyvolania fotografií na Fotkyzababku.sk ešte dnes.