Sexuálne túžby v sne ženy

Aj vy vo svojich tajných predstavách a snoch túžite po sexy chlapovi s vypracovaným a vyšportovaným telom? Prečo si vo svojich snoch prajeme dokonalého muža? Dokonalý muž aj tak neexistuje, len o ňom vieme snívať v našich tajných snoch. Prajete si ho mať doma? Takého naozaj nikde nenájdete. Hriešne erotické sny žien https://www.privatportal.sk/blog/hriesne-eroticke-sny-zien majú rôzne podoby. Ženy túžia po pravej láske po celý život. Sníva sa nám o dokonalom mužovi. Lenže aj tak si vyberieme muža, ktorý sa tomu v našich snoch ani len nepodobá. Myslím výzorom. Svojho celoživotného partnera si vyberieme podľa jeho správania a či nám vyhovuje. Vyberáme si partnera, s ktorým chceme pobudnúť celý náš život. No veľakrát sa nám v snoch objavuje úplne iný cudzí muž.

žena sníva

Sny žien sú rôzne a mnohokrát aj odlišné. Prečo ženy majú na mužoch radi vyšportované postavy? Videli také postavy vo filmoch alebo svojich obľúbených seriáloch? Možno si pletú len svoju fantáziu. Alebo len túžia po tom, čo doma nemajú? Priali by si skutočne prežiť svoj život po boku elegantného vyšportovaného pekného muža, ktorého by jej ostatné ženy závideli? Ťažko povedať. Každá žena má iné hriešne sny a túžby. Ženy chcú byť milované, rozmaznávané a hýčkané od svojho milovaného muža.

túženie ženy

Niektorí muži si nevedia vážiť svoje ženy. Začnú im ubližovať a byť na ne agresívni. Vtedy by si každá žena mala uvedomiť, že jej muž nie je stvorený pre ňu. Ženy majú často sny, kde prebiehajú rôzne erotické scény. Napríklad sa im sníva, že s pekným mužom majú sex v kuchyni na kuchynskej linke, avšak v reálnom živote takýto sex ešte nemali. Možno je to ich tajné želanie a túžba zažiť niečo iné a vzrušujúce, čo doma nezažili. Je to ich lákavá predstava, že aspoň pomocou snívania môžu prežiť svoje najtajnejšie sexuálne chúťky.