Úvodná stránka > Ústa Vred Úľavu Gél Na Prírodné Bylinné Ústnej Hygieny Antibakteriálny Krém Silné Bolesti Podráždenie Zlý Dych Zápal

Ústa Vred Úľavu Gél Na Prírodné Bylinné Ústnej Hygieny Antibakteriálny Krém Silné Bolesti Podráždenie Zlý Dych Zápal

€3.38

  • Aplikácia: Iné
  • Názov Značky: QIYEZU
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: GT-575

RM2363675127796917

Vredy v ústach, sú vo všeobecnosti spôsobené v dôsledku poranenia alebo úrazy vo vnútri úst. Tento kusy a zranenia viesť k silnej bolesti a poskytnúť ťažkostí počas jedenia, pitia, a dokonca aj hovoriť.

Ústa Vred Úľavu Gél poskytuje rýchlu úľavu od bolesti & podráždenie spôsobené tým, vredy v ústach, v priebehu 2 minút . To tiež poskytuje úľavu od bolesti a opuchy vredy a má antibakteriálne konzervačné príliš.

FUNKCIE: Poskytuje okamžitú a účinnú úľavu od vred bolesť bolesť film-tvorí gél, ktorý chráni a štíty vredy vo vnútri úst hodín Patentovaný vzorec obsahuje dve silné bolesti relievers prírodné zložky , ako sladkého Drievka, Zimolez, Chryzantéma, a Mäty.

ÚČINNÝ PRI: Vredy v Ústach Protézy opary Podráždenie Počiatočných Bolesti

POUŽITIE: Umyte si ruky správne pred použitím a vysušte ich. Dať dostatočné množstvo Úst Vred Úľavu Gél na prste. Jemne aplikujte priamo na postihnuté miesto a okolo neho. Použiť až 3-4 krát denne pre trvalé úľavu od bolesti.

ŠPECIFIKÁCIE: Kapacita: 20 g

Balenie OBSAHUJE: 1pc x Úst Vred Úľavu Gél

RM2363675127796919

Štítky: shimano alivio, veľká bolesť striedajúci patch, zlý dych, metyl salicylát gél, mentol olej, ústne vred, vrt fotoaparát, vred, zlý dych úst, hrniec sexy.

Súvisiace produkty: