Spoločnosť na predaj

V našej aktuálnej ponuke nájdete firmy na predaj. Vybrať si môžete z dostupných spoločností, ktoré sú pripravené na predaj. K prvotnému deleniu firiem patria firmy s históriou a firmy bez histórie. Do prvej skupiny sa radia firmy, ktoré už podnikali, ale z určitých dôvodov boli podnikateľské aktivity pozastavené a firmy sú určené na predaj. Vyznačujú sa určitými výhodami ako sú napríklad technológie, majetok, postavenie spoločnosti na trhu, meno a know-how. Aby vôbec mohli byť zaradené do zoznamu spoločností, ktoré sú dostupné potenciálnym záujemcom ku kúpe, potrebujú mať uzavreté účtovníctvo, sú bez pohľadávok a záväzkov, prešli príslušným auditom.

realizácia projektu

Do druhej skupiny sa radia takzvané ready made spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikali a boli vytvorené so zámerom ich následného predaja. To znamená, že sú účtovne čisté. Navyše pripravené byť vo vašej zodpovednosti do dvoch až troch pracovných dní. Spoločnosť sa stáva vašou práve dňom zápisu do Obchodného registra. Tomu predchádzajú určité úkony, ktoré nie je možné obísť. Ak sa im chcete vyhnúť, tak jedine tak, že potrebné formality za vás vykoná sprostredkovateľská firma, ktorá má danú činnosť v náplni jej práce.

svet podnikania

Firma na predaj https://41business.com/predaj-ready-made ponúka celkový postup, ktorý pozostáva z jednotlivých krokov a vedie k uzavretiu kúpno-predajnej zmluvy, k uskutočneniu obchodu a k zápisu spoločnosti do Obchodného registra. Všetko sa to začína samotným výberom firmy a vyplnením príslušného objednávkového formulára. V prípade požadovaných zmien údajov, ktoré sú už zadané, ale vy by ste ich radi zmenili podľa vašich predstáv a potrieb, je potrebné informovať sprostredkovateľskú firmu. Zmeny v údajoch sa zapisujú do Obchodného registra. Ďalším delením spoločností určených na predaj je určenie, či daná spoločnosť je alebo nie je platcom dane z pridanej hodnoty. Vyberte si spoločnosť, ktorá vám vyhovuje, realizujte vaše sny a rozbehnite vaše podnikanie naplno.