Čo vám dá erotická masáž

Telesné dotyky – viete, že väčšine ľudí v súčasnej spoločnosti chýba nielen láska, ale aj neha, porozumenie a telesné dotyky? V dnešnej uponáhľanej a navyše digitalizovanej dobe sa ľudia schádzajú menej, než predtým, komunikujú spolu cez mobil alebo e-mail, ale to je málo. Potrebujeme sa schádzať fyzicky, byť si nablízku, dotýkať sa navzájom, a možno aj priateľsky objať a pobozkať, a nemusí ísť práve o sexuálne dobrodružstvo. Chýba nám skrátka telesné dotyky, a na erotickej masáži si ich môžete vynahradiť. A nemyslite si, že erotická masáž je len o vyháňaní spermií zo stoporeného penisu, je to celkový systém hladenia a stimulácie erotogénnych zón, ktoré zvyšujú vibračnú frekvenciu vášho tela a pôsobia zároveň pozitívne na vašu myseľ – nesmrteľného ducha.

masážne oleje

Antistres – stres je bohužiaľ v dnešnej dobe každodenným sprievodcom snáď každého z vás. Stresujeme sa kvôli rôznym maličkostiam a niekedy aj nezmyslom, a potom nám chýba energia, sme otrávení, mrzutí a postihnutí depresiou. Vyhľadávame potom antistresové pomôcky a prostredie, kde by sa nám uľavilo, nakupujeme antistresové loptičky, múdru plastelínu, papierové skladačky alebo doskové či kartové hry, skáčeme na trampolíne, chodíme plávať do bazéna a jazdíme na bicykli. Na jednu antistresovú pomôcku by sme ale zabudli – predsa na erotickú masáž. Tá dokáže zbaviť stresu počas krátkej doby a možno, že tam zabudnete aj na niektoré problémy, čo vám vyslovene otravujú a strpčujú život.

pomôcky na masáž

Nemáte partnerku – niektorí muži žijú v single a majú problém nájsť vhodnú partnerku. Majú napríklad svoje pevné morálne zásady a doteraz neobjavili ženu, ktorá by im po tejto stránke vyhovovala. Život nie je len o sexe, ale aj o porozumení a radosti z bežných každodenných situácií. Lenže masturbácia bez partnerky – to jednoducho nie je ono. Chýba nám dotyk ženskej dlane, ženy to skrátka vedia s penisom lepšie a navyše dokážu nájsť aj iné erotogénne zóny na mužskom tele. Niekedy stačí len masáž a neha a muž je blahom bez seba. Erotická masáž vám podobnú skúsenosť môže poskytnúť.