Úvodná stránka > Dai Dai Hua, Seville, Pomarančový Kvet, Flos Citrus Aurantium

Dai Dai Hua, Seville, Pomarančový Kvet, Flos Citrus Aurantium

€9.25

Popis

Kúpiť Sušené Herba Dai Dai Hua 玳玳花, Seville, Pomarančový Kvet, Flos Citrus Aurantium on-Line Priamo Z Číny. Sme profesionálne prírodné Tradičné Čínske Liečivé Byliny dodávateľa, špecializovaných v on-line maloobchodu najlepšiu kvalitu Hromadnej TCM Bylinné, vítam vás! Žiadne Otázky, Len Pokojne Conatct Nás>>

Popis Výrobku:

Názov Výrobku: Sušené Herba, Seville, Pomarančový Kvet

Latinský Názov: Flos Citrus Aurantium

Spoločný Názov: Flos Citrus Aurantium

Čínsky Názov: Dai Dai Hua 玳玳花

Pôvod: Provincia Guangdong, Čína

Package: Taška

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom, suchom a žiadne svetlo mieste

Prečítajte Si Viac Info. O Tom (V Anglickom Jazyku):

Sme dobre-známy pre toho, top kvalitu bylín a najlepší výber Čínskych bylín sú k dispozícii, poskytujú unsulfured a organických bylín. Ak chcete zabezpečiť vysokú kvalitu bylín s prijateľné ceny pre vás!

Čínske bylinné lieky sú predovšetkým rastlinné založené, ale niektoré prípravky obsahujú minerály alebo živočíšnych produktov. Používajú sa na udržanie rovnováhy jednotlivca energie Qi (bežne známy ako Yin-Yang energie).

S históriou viac ako 2000 rokov, Tradičná Čínska Medicína (TCM) vytvorila jedinečný teória systém diagnostikovať a liečiť choroby. Pochopenie ľudského tela a koncept choroby sú zásadne odlišný od Západnej medicíny.

Prečítajte Si Viac Info. O Ňom (V Čínskom 中文介绍):

玳玳花概述

为芸香科植物玳玳花的花蕾。5~6月间采摘花蕾,先用急火烘至七、八成干,呈显黄色后,再用文火烘至全干,切勿烘焦。放干燥处,防蛀、防霉。玳玳花全草都含有强心甙和非强心甙的多种成分,见于许多国家的药典之中。

玳玳花各家论述

《福建药物志》记载:"理气宽胸,开胃解酒。主治食欲不振,食后胀闷,恶心呕吐,酒醉。"

玳玳花性状

【性味] vyzýva 味辛,甘,微苦;性平。

干燥花蕾略呈长卵圆形,长1.5~2厘米,直径6~8毫米。上部较膨大,基部具花柄;花萼绿色,皱缩不平,基部连合,裂片5;花瓣5片,淡黄白色或灰黄色,顶端覆盖成覆瓦状,表面有纵纹;内有雄蕊数束,黄色;中心有雌蕊,呈棒状,子房倒卵形,暗绿色。质脆易碎。气香,味微苦。以干燥、色黄白、香气浓郁、无破碎者为佳。

Všetky Naše Surové Bylinky sa sušia, sterilizované, testované a zabalené vo vákuových-zapečatených balíčkoch alebo kartónov.Vezmite prosím na vedomie, že Bylinky sa skladajú z skutočné celé, surové bylina (t. j. ovocie, kmeň, koreň, kvet, minerálov, atď.) a nie sú spracované do práškov, čiapky, čiapky alebo vzorcov. Celé Surové Byliny neobsahujú informácie o používaní, ako sú určené pre profesionálne bylinkárov a tých zákazníkov, ktorí majú skúsenosti a znalosti potrebné na bezpečné pripraviť svoje vlastné vzorce.

Vylúčenie zodpovednosti

Individuálne výsledky sa môžu líšiť. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Tvrdenia o tejto webovej stránky a od všetkých partnerov neboli hodnotené FDA. Poradenstvo týkajúce sa liečby alebo starostlivosť o jednotlivého pacienta by mali byť získané prostredníctvom konzultácií s vyškoleným zdravotnej starostlivosti lekára.

Prečítajte Si Viac O Našich Liečivých Bylín Usmernení>>

Viac informácií o tejto položky

Štítky: lampa replika, artemide lampa, podlahová lampa severskej, dizajn poschodí lampa, flo, noha lampy, podlahová lampa vonkajšie, podlahová lampa, foscarini lampa, artemide tolomeo.

Súvisiace produkty: