Nebojte sa experimentovať s jeansami

Je pre vás móda všetko a v prípade najnovších módnych trendov ste v obchode prvá? Potom vám určite neunikol najnovší trend v oblasti dámskych jeansov. Moderné zvonové jeansy. Starším ročníkom tento strih jeansov určite netreba predstavovať. Veľký úspech zažili ešte v minulom storočí. A dnes sa opäť tešia záujmu. Doteraz boli v prevahe obtiahnuté slim jeansy a na široké zvonové rifle ešte stále každý nie je pripravený. No mali by ste im dať šancu. Zvonové jeansy vyzerajú veľmi žensky a dokážu vám vyčarovať krásnu príťažlivú postavu.

dámske džínsy

Keďže zvonové jeansy sú samé o sebe výrazný kúsok, zvyšok svojho outfitu by ste už nemali preháňať. V prípade vrchného odevu sa vyvarujte oversize a dlhým kúskom oblečenia. Úplne vám postaví rolák či tričko doplnené moderným sačkom. To iste platí aj v prípade obuvi. Nemusíte experimentovať a najlepšie urobíte ak si zvolíte tenisky či jednoduché topánky. Pre odvážnejšie je moderná kombinácia mohutných bagandží a zvonových jeansov. Pokiaľ ste v móde zabehnutá, tak sa nemusíte báť ani výrazných extravagantných kombinácií. Móda je umenie a najdôležitejšie je, čo sa páči vám a nie, čo vám hovoria na váš štýl ostatní. Preto sa nebojte aj experimentovať.

jeansy

Zvonové jeansy len pre modelky?

Zvonových jeansov sa vôbec nemusia báť ani plnšie ženy. Aj väčšia postava môže vyniknúť vo zvonových jeansoch pekne. Treba však s rozumom vyberať veľkosť. Je však pravdou, že zvonové jeansy pristanú skôr vysokým ženám. Dokážu krásne zvýrazniť nohy a preto ženy s nízkou postavou môžu vyzerať vo zvonových jeansoch neprirodzene. Ponuka dámskych džínsov v obchodoch je bohatá. Ak však hľadáte moderne, štýlové kúsky, hľadajte na internetových stránkach. Stránka bigstarjeans.sk ma vo svojej ponuke kvalitne, štýlové jeansy, z ktorých si vyberie svoj kúsok každá správna nákupná maniacka. Navštívte stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a obnovte svoj šatník.