Úvodná stránka > Doprava zadarmo SAMYEAR Značky Rybárske Náčinie Dlhý Riadok Nylon vlasec Kvalitné Monofil 70 LB 350M

Doprava zadarmo SAMYEAR Značky Rybárske Náčinie Dlhý Riadok Nylon vlasec Kvalitné Monofil 70 LB 350M

€5.27

  • Názov Značky: sunbang
  • Tvar: Úroveň
  • Číslo Modelu: N-B
  • Plávacie Charakteristika: Drez Line
  • Materiál: Nylon
  • Poloha: prúd
  • S mierkou alebo Nie: No
  • S Pravítkom, alebo Nie: No

Názov Značky Kvality Bez Vysoké Cenu

SUNBANG/SAMYEAR/DIAOWAN POMÔŽE CHYTIŤ VEĽKÚ RYBU ! ! !

Môžete kúpiť linky on-line alebo zanechať správu, keď budete chcieť veľké množstvo.

Všetok tovar na predaj sú v veľkoobchodné ceny. Pls zanechať odkaz abou t položku, ktorú chcete, ako napríklad LB, farbu a množstvo, alebo vám zašleme v náhodné. Pls opustiť svoj správny meno a priezvisko v poradí, alebo tovaru, nemôže byť vyslaný na vás. Sme facory a môže dodať všetky vyššie ks + vo veľkom množstve. Ak chcete umiestniť veľkú objednávku, alebo máte špeciálne požiadavky, pls kontaktujte nás e-mailom/Trademanager.

Akceptujeme ESCROW(alipay), Paypal, Západ Únie a T/T ako spôsob platby. E šek sa bude konať až vymazané.

Non zaplatiť účastník aukcie hlásenia sa zahrnú a môže mať za následok negatívnu spätnú väzbu. Vyplňte, prosím, platba do 16 dní od ponúkania cien dátum. Ak nie, môže to viesť k UPI( neplatené položka), www.skamba.sk sa automaticky zatvorí vášho účtu, ak ste sa hromadia 4 UPI s úplne.

Prosím, nenechajte ponuku, ak nemáte v úmysle platiť. Akonáhle ste vyhrali ponuky je ním viazaný.

Vážime si rýchlu platbu a tešíme sa na vašu podnikania v budúcnosti.

Tovar bude dodaný v priebehu 1-2 pracovných dní od zaplatenia sú vyrobené

Máme loď všetky naše balíky na celom svete prostredníctvom Čína Príspevok Air Mail. A môžete nájsť sledovacie číslo na www.skamba.sk sami.

Dodávka zvyčajne trvať asi 15~60 pracovných dní. Niekedy oneskorenie je nevyhnutné pre zlé počasie, sviatky a niektoré neočakávané dôvodu. Vaše pochopenie chcel by som byť ocenil.

Kontaktujte nás, ak ste nedostali váš balíček viac ako 30 dní po zaplatení. Sme veľmi ľúto, ale doprava čas je úplne mimo našej kontroly. Som veľmi radi, ak si môžete nechať všetko, 5 hviezd a pozitívnu spätnú väzbu.

Nie sme zodpovední za všetky colné daň a podobné poplatky.

Expresné dodanie nižšie je tiež k dispozícii. Ak chcete odoslať jeden z nich, prosím, informujte nás a my vám vypočítať prepravné pre vás.

Prosím, skontrolujte pozemok opatrne, ak bol poškodený pri preprave. Ak je balík poškodený, prosím, prihláste sa pre to a ihneď nás kontaktujte.

Kontaktujte nás prosím najprv pred otvorením sporu. Budeme riešiť problém s najrýchlejším spôsobom.

Všetky položky sú nerefundovateľné. Za chybné alebo poškodené položky, najprv nás kontaktujte a my vám pomôžeme vyriešiť problém. Pre všetkých, výmenu alebo vrátenie peňazí, budeme potrebovať originál potvrdenia alebo záznam o transakcii, a výrobok musí byť v pôvodnom stave. Môžete sa vrátiť chybný položky do 30 dní od doručenia. Keď je položka je prijaté, naše Oddelenie Kontroly Kvality sa bude nazerať

Ak výmena nie je k dispozícii, plnú náhradu za náklady položka a náklady na poštovné návrate bude mať. Ak by ste chceli vymeniť za novú, budeme loď sa hneď, ako chybný položka bola vrátená.

Ak bola položka, ktorá sa zistí, že poškodený v dôsledku nesprávneho používania, bude to nemajú nárok na záruku alebo vrátenie peňazí.

Zákaznícky servis hodiny sú pondelok – piatok od 8 hod – 5 s.m .Peking-štandardný čas.

Ak máte otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

My sa nachádza v inom časovom pásme a môže vyžadovať dodatočný čas na zodpovedanie vašich otázok. Normálne e-Maily sú odpovedali do 24 hodín.

Pekný deň !

Štítky: surfcast, ester line, rybolov senzor alarmu nastaviť, Hliníkové Cievky, Black line, dacron vlasec nastaviť, pomáhať line, linethink, ryby linky nylon, fluo uhlíka daiwa line.

Súvisiace produkty: