Úvodná stránka > 80ML Naftových Pohonných hmôt Diesel Injektor Čistič Dieselových Šetrič Olej Prísady Energie Šetrič prísada na zvýšenie cetánového čísla Energie Úspora Paliva

80ML Naftových Pohonných hmôt Diesel Injektor Čistič Dieselových Šetrič Olej Prísady Energie Šetrič prísada na zvýšenie cetánového čísla Energie Úspora Paliva

€3.74

  • Externé Testovanie Certifikácia: CCC
  • Položka Hmotnosť: 90g
  • Špeciálne Funkcie: Diesel Pohonných Hmôt
  • Názov Modelu: Úspora Paliva
  • Druh Materiálu: Diesel Injektor Cleaner
  • Prísady Typ: Prísady Do Palív
  • Položka Objem: 80ml
  • Názov Značky: Goxfaca

80ML Naftových Pohonných hmôt Diesel Injektor Čistič Dieselových Šetrič Olej Prísady Energie Šetrič prísada na zvýšenie cetánového čísla Energie Úspora Paliva

Odrážky: 1、Ochrany olejové čerpadlo: znížiť rýchlosť starnutia vášho olejové čerpadlo a predĺženie životnosti vozidla.

2、Zlepšiť výkon: dosiahnuť "chemické olova, mangánu, síry zníženie" efekt, zmena vzduchu molekulárnej štruktúry vo vnútri motora,pridať azeotrop v palivách, znížiť odpor vzduchu vo vnútri motora, aby sa to úplne spáliť Viac zrejmé, keď sa používa staré autá a kamióny,

3、Jasné uhlíka vkladu: Po uplynutí jedného cyklu uhlíka v motorový systém bude postupne čistiť, aby sa znížilo poškodenie motora.

4、Ušetriť palivo: nech benzín úplne rozložený, na zníženie spotreby paliva, znížiť vaše náklady

5、Zníženie hluku:Zníženie hluku motora a zlepšenie stavu vozidiel, start-up latencie.

Auto Paliva Poklad Prísada Do Nafty Odstrániť Motora Uhlíka Vklad Uložiť Diesel, Zvýšenie Výkonu Prísada Do Oleja Pre Šetrič Paliva

Vysokú Kvalitu Nafty Prísada do Nafty Injektor Čistič Dieselových Šetrič Olej Prísady Energie Šetrič prísada na zvýšenie cetánového čísla 80ml Zlepšiť 8.8 UK Gal

Názov:Paliva Poklad

Objem: 80ML

Účinnosť:Jasné uhlíka vklad、Úspora paliva、Chrániť olejové čerpadlo、Zníženie emisií

Použiteľné modely: dieselové vozidlá

Ako používať: 30-65 litrov benzínu na fľašu,6 fliaš pre cyklu, použiť na dosahovanie výsledkov

Použitie : Pridajte naše prísada do nafty pred plnenie paliva,zvyčajne 1 fľaša 80ml prísada môže zlepšiť 30L-65 L (8.8 uk gal-13.2 uk gal) motorovej nafty kvalitu a výkon .

Upozornenie: Ak použijete tento produkt po prvý raz,odporúčame vám použiť 2 fľaše. A aj tento produkt by mal dlhodobé použitie,môžete udržať vaše palivovej nádrže,filter,injektor čisté,znižujú spotrebu paliva,chrániť váš motor,a slove mnohé problémy spôsobené uhlíka depozície .

Funkcie:

1. Jasné uhlíka vkladu: Po uplynutí jedného cyklu uhlíka v motorový systém bude postupne čistiť, aby sa znížilo poškodenie motora.

2. Zvýšiť výkon: To sa dosahuje účinok "rozkladajú viesť, rozpúšťa mangánu a zníženie síry", výmenou vzduchu molekulárnej štruktúry v motore, pridanie č azeotrop v benzínu, znižuje odpor vzduchu do motora a čo je úplne spálil. Viac zrejmé, keď sa používa staré automobily a nákladné automobily.

3. Úspora paliva: nech benzín úplne rozkladajú, zníženie spotreby paliva a zníženie vašich nákladov.

4. Chrániť olejové čerpadlo: znížiť rýchlosť starnutia vášho olejové čerpadlo a predĺženie životnosti vozidla.

5.Zníženie emisie:Podporu spaľovania palív na úsporu energie a ochranu životného prostredia

6. Znížiť šum a zlepšiť vozidla start-up latencie.

7. Antikorózne a mazanie: môže účinne zabrániť korózii ropovodu a vozidlo olej systém, tak ako na ochranu a predĺženie životnosti motora.

Zoznam Produktov:

1* prísada do nafty

• Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.• Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Post Mail, ktorý zvyčajne trvá 15-35 dni, aby sa dospelo.• Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia. Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.• Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu.Krajina Čas Doručenia(Cez Post Letecky)

Platby :

• Prijímame Alipay, Západ Únie, TT, Bankový Prevod , QIWI Peňaženky, WebMoney , Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.• Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky• Ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

• Spätná väzba od zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.• Prosím, nechajte 1 minútu na kontakt s nami PRED odchodom zlé spätnú väzbu, budeme riešiť problém pozitívne a urobiť všetko, čo môžeme, aby sme, aby ste spokojný• ak nie je žiadny problém s nákupom. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Naše úradné hodiny sú :- 9:00 do 18:00 (GMT +8) pondelok až piatok - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naša kancelária je zatvorené v nedeľu a štátne sviatky (Čína), ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas holidaysOur Misiách:1. Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.2. Práca so zákazníkmi s cieľom vybudovať svoj obchod .3. Ak chcete maximalizovať naše medzinárodné kupujúceho ziskovosti a konkurencieschopnosti.Prosím, príde čoskoro a navštívte nás znova!

Štítky: diesel mužov, pamäť šetrič, americký diesel výkon, prísady olej, asnu injektor cleaner, čistič injektor, Olej 5w40, magnetické šetrič paliva zariadenia, stroj na čistenie injektor, enginom, olej.

Súvisiace produkty: