Úvodná stránka > 2020 Farby k Dispozícii 1set Plný Bývanie púzdro Náhradný Kryt pre GBA SP Gameboy Advance SP Accessorries Nástroje

2020 Farby k Dispozícii 1set Plný Bývanie púzdro Náhradný Kryt pre GBA SP Gameboy Advance SP Accessorries Nástroje

€5.45

  • Sledovacie Číslo: Registrovaný sledovacie číslo
  • QC: Každý Testovaný po jednom
  • Funkcia: Náhradné Plný Bývanie Púzdro
  • Dodacie Lehoty: 1-2days pracovných dní
  • Kompatibilné pre: Pre Nintendo, Gameboy Advance SP
  • Názov Značky: HeroAngel
  • Číslo Modelu: Plný Bývanie Shell náhrada za Nintendo, Gameboy Advance SP
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Kompatibilné: Plný Bývanie Shell náhrada za Nintendo, Gameboy Advance SP
  • miesto pôvodu: Čína

modname=ckeditor

2020 Farby k Dispozícii 1set Plný Bývanie púzdro Náhradný Kryt pre GBA SP Gameboy Advance SP Accessorries Nástroje Kompatibilné Model : 2020 Farby k Dispozícii 1set Plný Bývanie púzdro Náhradný Kryt pre GBA SP Gameboy Advance SP Accessorries Nástroje 1.Pred shippping každej položky sa budú testovať dobre. Môžeme to urobiť : 1,kontroly Kvality:Všetky video hry, náhradné diely musia byť testované v našej profesionálnej QC tím. 2,Dodacia lehota: doba 1 až 2 pracovných dní. 3,Produkty záruka : ponúkame 6 mesiacov záruka. 4,Po služby:podporovať kvalita prvý, princípu priority zákazníci. 5,model Výrobku: ponúkame všetky druhy náhradných dielov a príslušenstva, napríklad pre xbox360,Sony,Pre Nindtendo a tak ďalej. 6,Informácie: Sme zdieľať najnovšie informácie o video hry, náhradné diely pre všetkých našich zákazníkov. 7,Sme veľkoobchodný a maloobchodný dodávateľ pre video hry aspoň 7 rokov, máme bohaté skúsenosti.

Funkcie: 【Kompatibilné] vyzýva Bývanie shell pre Nintendo, Gameboy Advance SP GBA SP Konzoly. 【Presné narezanie] vyzýva presné rezanie puzdra dokonale zhoduje konzoly, umožňuje ľahký prístup do všetkých funkčných miestach. 【Prachotesný Ochranné] vyzýva kryte má silné tesniaca schopnosť, ktorá sa dá účinne zabrániť prach a nečistoty nedostávali, a vonkajšie puzdro je pevné, zabraňujú poškriabaniu a pádu ect škody. 【Tlačidlo prevádzky je citlivý] vyzýva kľúče vonkajší plášť je veľmi citlivá, ľahko ovládateľný a presne zosúladené. 【Trvalé odolné] vyzýva robustné vonkajšie puzdro nie je ľahko poškodiť a má dlhú životnosť. 【Opravy Dielov] vyzýva Použiť na nahradenie pôvodnej opotrebovaných a poškodených dielov, robí pre Gameboy Advance SP GBA SP vyzerá nové celý čas . 【Jednoduchá inštalácia] vyzýva Rozoberať a uzavrieť s elektronickými obvodmi z pôvodného pre GBA SP , potom stavať elektronické časti v prípade výmeny. Poznámka: 1. Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov. 2. Prosím, nechajte mierne odchýlky na meranie údajov a uistite sa, že nemáte myseľ pred objednaním. Balenie Zoznam: 1 x Bývanie púzdro celý set 1 x Sklo 2 x Skrutkovače ( Poslať Náhodne z našich zásob ty ) PS: Pre DIY vlastné je vytlačené našej spoločnosti, ak budete potrebovať svoje vlastné vzory môžu poskytnúť svoje jasné obrázky thx . Skrutkovača :

Štítky: striebro gameboy advance shell, gba sp, pokemon, gba sp shell, gameboy advanc, prípade iphon, okno nástroja, mod gameboy advance, multy nástroj prípade, prípade nintendo prepínač.

Súvisiace produkty: