Nielen praktická stránka je pre obliekanie na každý deň podstatná

Záujem o zostavenie univerzálneho šatníka má asi každá pracujúca žena či študentka, obe totiž potrebujú byť každý deň oblečené prakticky, ale aj pekne a trendovo. Veľmi vyzývavé alebo slávnostné oblečenie sa zíde, ale na ich využitie je podstatne menej príležitostí ako pri športovejšom štýle.

Dlhý strih predĺži a zoštíhli siluetu

Študentky aj zamestnané ženy sú každý deň v pohybe, ráno do práce či na prednášky a do školy sa treba obliecť primerane, preto je prakticky zostavený šatník pre ne dôležitý, aby „dumaním“ nad denným outfitom nemuseli stráviť hodiny každé ráno. Ležérny štýl je asi najobľúbenejší, lebo ponúka dlhe mikiny a dovoľuje aj kombinácie, ktoré ocenia ženy všetkých vekových kategórií.

Pohodlie je základná požiadavka pri nákupe oblečenia na každý deň, kvalitný materiál a vhodný strih dokážu aj z neveľmi atraktívneho kúska urobiť peknú súčasť outfitu. Mikiny sa v šatníkoch udomácnili a ženy ich milujú rovnako ako iné univerzálne oblečenie, pretože sa dajú využiť v kombináciách s ostatnými časťami šatníkov, džínsami, sukňami, šatami, bermudami, obuv je takisto možné striedať, tenisky, baleríny, športové topánky a podobne, s každým druhom obuvi bude mikina trendová.

Strihy do pása sú skvelé, ale tie dlhé majú niečo do seba. Z hľadiska strihu sú skvelou náhradou za bundy či prechodné kabáty, ak nechcete byť veľmi elegantná, mikina pod zadok bude správna voľba. Zips alebo bez zapínania, zvoliť si môžete hneď oba štýly, vo výraznej farbe alebo sa budete držať klasických odtieňov, ktoré vám pristanú, výber je iba na vás. Ak sa rozhodnete pre mikinu s kapucňou, tak ani v nečase nemusíte mať obavy zo strapatých vlasov.

Pletený sveter sa dá nahradiť

Pohodlné, nadčasové a hlavne univerzálne sú všetky predávané kúsky aj v eshope značky BIG STAR, známej s hviezdou v logu, kvalitným vypracovaním a trendovým štýlom. Dlhé mikiny pre ženy čakajú na svoje majiteľky, aby ich zaradili so svojich šatníkov a využívali ich pohodlie každý deň, pretože ich šijú hlavne pre ne.