Kvalitné žiarovky s nízkou spotrebou elektrickej energie

V období zdražovania elektrickej energie pravdepodobne hľadáte možnosti, ako eliminovať jej spotrebu. Nemusíte šetriť len na úkor vlastného komfortu. Práve naopak. Znížte svoje výdaje s kvalitnými produktmi. Začať môžete jednoducho vymenením klasických alebo halogénových žiaroviek za LED žiarovky. Vedeli ste, že používaním LED žiaroviek môžete minúť až o 85% menej elektrickej energie oproti klasickým žiarovkám? To v žiadnom prípade nie je zanedbateľná hodnota a už vôbec nie pri súčasných cenách energií. Led ziarovky G9 značky Epistar sa okrem nízkej spotreby elektrickej energie vyznačujú aj dlhou životnosťou, a to buď do 15 000 hodín alebo dokonca až do 50 000 hodín, podľa typu vybranej G9 žiarovky z našej ponuky.

energetická trieda

Vďaka tomu ušetríte nielen svoje peniaze, ale aj prírodu, keďže nebudete musieť každú chvíľu kupovať nové žiarovky. Výberom z ponuky našich žiaroviek tak myslíte nielen ekonomicky, no aj ekologicky. Na energetickom štítku sa naše žiarovky G9 môžu pochváliť úctyhodným označením A+. V našej ponuke nájdete až tri odtiene svetla, ktoré žiarovky vyžarujú, pričom sa odlišujú rôznou teplotou chromatickosti. Môžete si vybrať studenú, neutrálnu alebo teplú bielu farbu svetla, podľa toho, čo vám vyhovuje a podľa toho, na aký účel chcete danú žiarovku použiť.

žiarovka

Teplý odtieň voľte prevažne do odpočinkových miestností, naopak chladnejšie odtiene svetla použite do pracovne, prípadne kuchyne. Pre Vašu maximálnu spokojnosť s výberom odtieňa svetla berte do úvahy aj farbu nábytku, či jeho povrch, to znamená lesk. 100% svietivosť bezprostredne po zapnutí Vášho svietidla je so žiarovkami G9 od značky Epistar úplnou samozrejmosťou. Rovnako ako to, že neobsahujú ortuť a majú nulové vyžarovanie UV. Využívajte kvalitnú technológiu, spríjemnite si bývanie, či pracovné priestory správne zvolenou farbou svetla a v neposlednom rade zredukujte Vaše náklady na energie s našimi žiarovkami.