Meniče napätia, skvelý pomocníci

Chystáte sa na dovolenku a viete už, že tam nebude možnosť pripojenia na elektrickú sieť? Nezúfajte, všetko sa dá zachrániť. Postačí Vám k tomu menič napätia, s pomocou ktorého ľahko získate potrebnú elektrickú energiu priamo z auta. Na menicnapatia.sk nájdete naozaj kvalitné meniče napätia, či už s čistým sínusovým, alebo s modifikovaným sínusovým priebehom. Tieto meniče napätia môžete využiť na miestach, kde nie je dostatok elektrickej energie ako je napríklad chata, auto, loď, či mnoho iných obdobných miest. Už sa nemusíte obávať, že si nebudete mať kde nabiť svoju kameru, mobil či MP3. Všetko hravo zvládnete s meničmi napätia z 12V na 24V na 230V.

i pod

Samozrejme, môžete si na menicnapatia.sk zakúpiť aj iné meniče napätia, napríklad meniče napätia z a na 24V, 12V a 5V. Napríklad pri meničoch z 12V na 230V určite nepohrdnete aktuálnou, zaujímavou ponukou. Nájdete tu meniče napätia v rôznych parametroch ale aj v rôznych cenových ponukách. Napríklad menič napätia 12V na 230V, 120W je jednoduchý, malý menič napätia, ktorý Vás zachráni na výletoch autom, loďou ale aj na chalupe či inom obdobnom mieste bez elektrickej energie. Tento menič napätia je svojimi rozmermi len 118x74x71 mm veľmi malý ale za to výkonný. Jeho výstupné napätie pri modifikovanej sínusoide je 230V a jeho maximálny výkon až 120W, kde pri špičkovom výkone dosiahne až 160W. Menič napätia je vybavený ochranou proti preťaženiu, prepólovaniu ale aj proti vybitiu batérie a prehriatiu.

mobilný telefón

Pokiaľ ste náročnejší a hľadáte skôr niečo z vyššej triedy, ponúkame Vám napríklad menič napätia 12V na 230V, 600W s displejom. Tento menič napätia je vybavený displejom, na ktorom sa Vám zobrazia všetky momentálne parametre. Je taktiež vybavený dvoma USB výstupmi, čo určite oceníte pri potrebe nabitia naraz dvoch elektronických zariadení.

V ponuke toho nájdete omnoho viac, stačí si,,preklikať,, menicnapätia.sk