Gurmánsky dvor u Oravca

Ste hladný a neviete čo doma variť? Nevadí, ak ste z Bratislavy či okolia je tu pre vás Gurmánsky dvor u Oravca. Gurmánsky dvor neponúka, len rozvoz jedla Bratislava, ale aj možnosť sadnúť si a vychutnať si obed v reštaurácii. V letných dňoch môžete sedieť v klimatizovaných priestoroch alebo na letnej terase pod viničom spolu s trampolínou pre deti a aj stolným futbalom. Možnosť prenájmu priestorov na oslavy, promócie, kary, svadby, firemné akcie a iné. Denné menu ponúka viacero jedál, z ktorých si každý vyberie to svoje obľúbené jedlo. Okrem denného menu si môžete objednať z večernej ponuky jedál, burger, slané či sladké http://www.apetitonline.cz/menu/sladke-velikonoce a na záver aj dezert.

hamburger

V ponuke sú samozrejme nealkoholické aj alkoholické nápoje. Objednávky sa dajú vybaviť telefonicky alebo na webovej stránke, vyberiete jedlo, zaplatíte a hotovo. Váš obed či večera k vám už cestuje. Rozmýšľate kde usporiadate oslavu alebo slávnostnú večeru? O menu a prestieranie stolov sa vám postarajú výborní kuchári a ochotný personál. Slávnostné menu obsahuje: aperitív, predjedlo, polievku a hlavné jedlo. Ak vám to nestačí je možnosť za príplatok objednať teplé či studené bufety. Plánujete si vychutnať večer aj po 22:00? Personál sa o vás milo postará. Reštaurácia disponuje hlavnou halou a salónikom, celková kapacita hostí je 85 osôb. V prípade hudobnej, športovej, alebo inej skupinke je prenájom zdarma po 15:00 hodine. Platí sa iba za samotnú konzumácia jedál a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte personál na telefónnym čísle.

halušky

Reštaurácia Gurmánsky dvor u ORAVCA sa nachádza na Strachanovská 41 na sídlisku Ružínov. V prípade akýchkoľvek otázok píšte na email.

Otváracie hodiny: Pondelok – Streda: 10:30 – 15:30

Štvrtok 10:30 – 22:00

Piatok 10:30 – 15:30

Sobota: 11:00 – 22:00 (výhradne pre spoločenské akcie)

Nedeľa: 11:00 – 22:00 (výhradne pre spoločenské akcie)

Možnosť rezervovania reštaurácie aj mimo otváracích hodín.