Aké šperky nosiť, keď chcete nechať vyniknúť svoj outfit

Začnime prípadom, kedy sa oblečiete celá do čierneho. Čierna farba je veľmi výrazná, aj keď ju mnohí považujú práva naopak, za farbu pochmúrnu a fádnu. Takto to ale naozaj nie je. Ak sa celá nahodíte do čiernej farby, budete výrazná až – až. Aby ste však nenechali tento druh výraznosti zaniknúť, nesmiete to pokaziť šperkami. Prvou možnosťou je, že si na seba nevezmete šperky žiadne, maximálne nejaké jemné náušnice alebo prsteň.
Druhou verziou je použitie jemnej striebornej retiazky na krk alebo na zápästie, zlatého, no veľmi nenápadného prívesku alebo prsteňu. Inak povedané, nič výrazné a do diaľky volajúce.
Žena v bielych šatách si dáva na krk striebornú retiazku s kamienkom.jpg

Biele outfity

Druhým prípadom je outfit ladený do bielej farby, poprípade do krémovej alebo inej svetlej farby. V tomto prípade môže byť vhodné striebro s farebný kameňmi, ktoré však nesmú byť veľké https://www.databazeknih.cz/knihy/nech-nezerem-322822 a príliš výrazné. Vhodné farby sú napríklad zelené, modrá alebo oranžová. Nechoďte do červenej, čiernej či tmavomodrej. K bielej sa nepochybne hodí aj zlato a veľmi jemná bižutéria. V každom prípade, teda nech je vaše oblečenie akejkoľvek farby, no chcete, aby vyniklo, šperky musia byť skôr subtilné a ladené do nevýrazných a jemných farieb.
Tri ženy s namaľovanými tvárami a náhrdelníkom na krku.jpg

Extravagantné kombinácie

Ak si na sebe vezmete vyslovene extravagantné oblečenie, šperky nechajte doma. skôr by ste nimi iba všetko pokazili. Samozrejme, ak na to trúfate a máte dostatok vkusu a estetického cítenia, môžete skúsiť nejaké tie kombinácie so šperkami. Tu vám však neporadíme konkrétne, pretože extravagantné a farebné modely si žiadajú individuálny prístup. Musíte brať do úvahy množstvo faktorov, ktoré sa do niekoľkých riadkov nedajú zhrnúť ani náhodou.