Úvodná stránka > Bluedio 3,5 mm Typ-C audio kábel, slúchadlá USB C 3.5 mm AUX s mikrofónom pre TM TMS T4S T5 T6 T6S V2 slúchadlá

Bluedio 3,5 mm Typ-C audio kábel, slúchadlá USB C 3.5 mm AUX s mikrofónom pre TM TMS T4S T5 T6 T6S V2 slúchadlá

€6.64

  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 3,5 mm Typ-C audio kábel
  • Názov Značky: Bluedio
  • Veľkosť: 1.5m
  • Položka Druh: Slúchadlá Káble

Q&A

Otázka: Kto Sme?

A: Sme Bluedio Audio Zariadenia Obchodu. Ktoré sa vyslovuje ultimate, móda a jednoduchosť, s dôrazom hudba je najdôležitejšie duchovné radosti ľudstva, so zameraním na revolučné tvorby, výkon konečný postoj k životu. Dúfam, že sa vám všetky získajte bezkonkurenčnú nákupné skúsenosti, rýchle lodnej dopravy a výnimočný zákaznícky servis, ktorý prekračuje očakávania.

Otázka: O Výrobku

A: Všetky výrobky sú 100% originálne, že bude plne testované pred zásielky. Všetky fotografie sú zobrazené všetky prijaté v materstve podľa Bluedio.

Q: musím platiť dane colný?

Odpoveď: Každá krajina má svoje vlastné povinnosť politiky, Bluedio nemôže urobiť sľub o tom, že. Ale ak máte akékoľvek požiadavky, pls kontaktujte nás, budeme sa snažiť pomôcť vám.

Otázka: môžem zmeniť Názov/ adresa/Farby/?

A: Prosím, pošlite nám správne meno/adresa/farbu. ALE nemáme v ponuke tejto služby počas všetkých veľká podpora.Pls skontrolovať vašej objednávky pred uskutočnením platby.

Otázka: O Warranty & Zásielky

Odpoveď: ponúkame 6 mesiacov záruku na každý výrobok bez osobných chyba použitie.

Otázka: O Znamení Pozemok

A: Prosím, otvorte pozemok v post dôstojníka prítomnosti, ak pozemok poškodené alebo prázdne(ukradnuté), spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument a aby v súlade priamo na mieste.

Otázka: O Spätnú Väzbu

A: Sme zreteľom zákazníkov ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu. Potom kontaktujte náš služby zákazníkom ak chcete získať prekvapenie darček .

Štítky: bludio bezdrôtové, bluedio t2, hifi mikrofón usb, fiio aux kábel, telefón bluedio t6, slúchadlá mi, telefón bluedio tm, bluedio t7, typ c slúchadlá slúchadlá, bluedio headphon.

Súvisiace produkty: