Úvodná stránka > Elektrický tlakový hrniec líniové multicooker misy 4L/5L/6L liter non-stick pan dvojité sprej zahusťovanie

Elektrický tlakový hrniec líniové multicooker misy 4L/5L/6L liter non-stick pan dvojité sprej zahusťovanie

€23.08

 • Riadu Typ: Misky
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: xmt-domov
 • Certifikácia: CE / EÚ
 • Kapacita: >2 L
 • Množstvo: 1
 • Materiál: Hliníkové Zliatiny
 • Technika: Non-stick Povlak
 • Výroba: Jeden
 • Číslo Modelu: 05029
 • Funkcia: Eco-Priateľský

Ahoj,

vitajte v našom obchode, neváhajte a vyberte si,na všetky naše produkty môžu byť sledované,ako niektorí predajcovia použitie non-sledovanie-č. metóda je určite môže ušetriť peniaze pre vás, ale bude to mať vážny problém pre chýbajúce je a nemôže byť sledované, budete tráviť veľa času a enegy pre kúpu, že veci, že to je veľmi zlé pre vaše nákupné skúsenosti, budeme vždy zvážiť kupujúcemu kúpnu skúsenosti v top priorita.

Upozornenie:

1, uistite sa, že vaše varná doska veľkosti, koľko je to?

2, zmerajte si veľkosť, výška a šírka priemer. 2 mm rozdiel je platné

DOPRAVA: Náš tovar sú veľmi vhodné, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť. PLATBA: Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.skamba.sk ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. ZÁRUKA: 1.Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybné v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady. Spätná VÄZBA: Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!!

Štítky: eko, drevo bolw, muži rezance, čierna misa, váza, misku ryže, kamenina hrniec, ryža tvar, Misa, taška eko, varič ryže.

Súvisiace produkty: