Úvodná stránka > Sada 2 Ks, Čierna Zapečatené 5 string basgitaru, Humbucker Snímače (BSPICK263514511)

Sada 2 Ks, Čierna Zapečatené 5 string basgitaru, Humbucker Snímače (BSPICK263514511)

€17.49

  • Hmotnosť: 338G/set
  • miesto pôvodu: Čína
  • Druh: Vyzdvihnutie
  • farba: čierna
  • Odolnosť: Cca 10.2 kΩ(krk) / 13.2 kΩ (bridge)
  • Číslo Modelu: BS-PICK-5X4K-BK
  • Názov Značky: QHX
  • Názov produktu: 5 String Zapečatené Bass Pickup
  • Vyzdvihnutie Rozmer: Ako je znázornené na fotografii

Prichádza s pripojením vodičov So silným zväčšením Farby:Black Odpor: Cca 10.2 kΩ(krk) / 13.2 kΩ (most) Pickup Rozmer:Ako je znázornené na fotografii Materiály:Plast kryt+Medené cievky a Keramický Magnet balenie Obsahuje: 2 x BASS pickup, 8 x Skrutky 8 x Springs

Oznámenie pre nákup príslušenstvo elektrické gitary

Pretože tam je tak veľa rôznych druhov elektronických gitarové príslušenstvo s vynikajúcou veľkosti a dodávateľov pre tento tovar sa líšia, spýtajte sa, prosím presnú veľkosť predajcovia priamo. Prosím zmerajte si veľkosť presne a potom dajte nám vedieť. Predávame iba podľa veľkosti uvedené sami v objednávke.

O veľkostiach

Pretože existuje veľa rôznych druhov gitary náhradné diely a príslušenstvo. Veľkosti obrázkov pre výrobky, ktoré potrebujete presnú veľkosť, aby sa zmestili na gitary boli uvedené. Prosím, potvrďte svoju veľkosť starostlivo pred objednávky. Niektoré prípustné chyby v určenom rozsahu by sa tam vzhľadom na rôzne opravy a chyby merania.

O farebný rozdiel

Všetky výrobky by mali byť fotografovať na mieste! Vzhľadom k streľbe svetla a rôznych obrazovkách, atď, fotografie farby by byť trochu odlišné od skutočných produktov. Všetky farby by mali podľa reálnych len na produkty.

O dodávky

Tovar by mal byť zaslané do 5-7 pracovných dní po tom, ako sme dostať svoje objednávky.

O veľkoobchod

Sme predávať len gitara, súčasti a príslušenstvo, a váš dotaz pre všetky veľkoobchod detaily by mali byť veľmi vítané a najvýhodnejšia cena by mala poskytovať.

Štítky: dmx požiaru, 5 string bass pickup, 5 string pickup, kovové humbucker snímač, basovú gitaru, 5 string popola, velká bass guitar strings, basovú gitaru, 5 string braco, gitara vyzdvihnutie zebra, bass pickup, ford ranger wildtrack.

Súvisiace produkty: