Úvodná stránka > Hongshan kultúra antického jade čierny železný meteorit kolekcia šperkov

Hongshan kultúra antického jade čierny železný meteorit kolekcia šperkov

€14.23

  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Materiál: Kameň
  • Tému: Zviera
  • Regionálne Funkcie: Čína

Hongshan kultúry pochádza od 5000 do 10000 rokmi a kultúra tohto obdobia má typické vlastnosti súčasnej doby.Väčšina zvierat a zložité, symbol ľudskú tvár a ľudské telo, orgány, ako tému socha remesiel.

Po prvé, čas širokú škálu kreatívnych subjektov.Hongshan kultúra zahŕňa hlavne bionika a zobrazovanie.Medzi nimi, bionic druhu je hlavná časť, bod napodobniť a byť deified zvierat forme jade článok a obrázok forme jade článku, najmä živočíšnych forme jade článok má špeciálnu funkciu.Zobrazovanie sa vzťahuje na zbierku prírodných javov a umelecké spracovanie stenu, krúžok, obvodové a cloud tvarované spotrebiče.

Po druhé, modelovanie techniky sú rôznorodé, a to ako plytké rezbárstvo a úľavu.Najdôležitejšia vlastnosť modelovanie hongshan kultúry, je dôraz na ducha podobe. Väčšina zvierat sú živo zastúpená kvalifikovaných línií a nádherné brúsenie zručnosti, ktoré majú čaro dávnych jednoduchosť a elánom. Zvieracie obrázky venovať pozornosť celkový tvar a podobu a ducha podobe kľúčových častí.

1. Ako meteorit, bolo to veľmi ťažké, aby sa v tom čase. Meteority sú veľmi ťažké. Dokonca aj teraz, rezbárstvo s rezbárske nástroje je klzký a ťažké.tak hotový výrobok má väčšiu hodnotu a stojí za zber.

2. Pretože existujú tisícky rokov, počas tohto procesu, ako hongshan kultúry meteoritov príslušenstvo celej fázy, charakteristický tvar, kvôli jeho rôznym s meteorit meteorit povrchu veternou eróziou stupeň a tak ďalej, a na tomto základe, táto fáza môže byť rozdelená na začiatku, v strede a na konci hongshan kultúry meteoritov zdobia článku, takže meteorit šperky je veľmi zmysluplný projekt budovy.

Štítky: čierne šaty, strieborné šperky vo farbe šampanského, starožitný čínskych jade, buddha statu, wicca čiar, sculptur, hongshan, feng shui korytnačka, meteorit prívesok, čínsky národný kultúry.

Súvisiace produkty: