Úvodná stránka > Skladacie Krok Stolice 7 Palcový vstavaná Rukoväť Plastová Non-Slip Prenosné Nohy Stolice pre Deti Skladacie Sedadlo Stoličky, Kuchynský Nábytok

Skladacie Krok Stolice 7 Palcový vstavaná Rukoväť Plastová Non-Slip Prenosné Nohy Stolice pre Deti Skladacie Sedadlo Stoličky, Kuchynský Nábytok

€27.65

  • Materiál: Plastové
  • Vhodné: domov/kuchyňa/outdoor/piknik
  • Dĺžka: 39 x 32 x 7cm
  • Funkcia: Skladanie/Vstavaný rukoväť/Non-slip mat/Roztomilý vzor
  • farba: Modrá/Ružová
  • Názov Značky: WHOTMAN
  • Šírka: 22cm/8inch
  • Výška: 18 cm/7inch

Popis Produktu

Funkcie: - Kompaktný, ľahký a prenosný - Jednoduché carry rukoväť a ľahko záhybov na skladovanie - Jedinečný stop medzera bezpečnostná funkcia zabraňuje squashing, keď zložil - Veľký nábytok, stoličky pre domácnosť, kuchyňa, kúpeľňa, záhrada a vonku - Malé a ľahké robí to skutočne prenosné. -Bezpečnostná pracka, aby sa to viac bezpečnosti. Špecifikácia: - Veľkosť:24*38*6.5 - Hmotnosť:1 KG - Model:Medveď krok stolice - Farba:modrá, ružová, žltá Výstraha: 1.Eusure, že krok je úplne otvorený, bočné panely sú plne rozšírená a hornej paluby zatlačiť plne a zaistené na svojom mieste pred použitím. 2.Eusure sa používa na ploché non slip povrchu. Nepoužívajte na mokrom alebo laminátové podlahy. 3.Zabezpečiť, aby pri státí na krok vaša hmotnosť je rovnomerne rozložená. Neukladajte plnú váhu do centra alebo na jednej strane krok.

Skladacia a Ľahký --- Šetrí Váš Priestor

Záhyby plochý ľahko, priestor na ukladanie údajov, môžete uložiť skladacie krok stolice na kdekoľvek, vaše deti tiež môžu priniesť ľahký stolice ľahko.

Funkčné Skladacia Stolička --- Dobrý Pomocník pre Život

Bezpečnostné funkcie, takže skladacia krok stolice skvelé pre viacúčelové použitie, ideálny boost pre malé deti dosiahnutie pre kúpeľni umývadlo alebo kuchynský pult.

Vstavaný Rukoväte --- Pohodlné a Prenosné

Whotman skladacia krok stolici je super pohodlné s vstavaným - in rukoväte. To otvorí a záhyby v zlomku sekundy s iba jednou rukou, skvelé pre vás, keď máte druhej strane plné.

Štítky: kuchyňa stolice, krok stolice, kovové skladacie krok stolice, čínsky drak porcelánu, rebrík stolice, drrsses deti, zrastov nohu stoličky, ice nohavice, malé plastové botle, učenie veža kuchyňa stolice batoľa.

Súvisiace produkty: