Úvodná stránka > Nové Energie Vertikálnych Veterných Turbín Statorového 12v/24v 48v 96V Všetky Veľkosti Magnetická Cievka Generátora Alternatívny Generátor Energie

Nové Energie Vertikálnych Veterných Turbín Statorového 12v/24v 48v 96V Všetky Veľkosti Magnetická Cievka Generátora Alternatívny Generátor Energie

€95.42

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Montáž Base: Bez Montážnej Základne
  • Druh: Veterné Elektrárne Generátor

Nové energie VERTIKÁLNE axies12v/24v 48v Všetky Veľkosti Magnetická Cievka Generátora alternatívny generátor energie

pripomenul,:obrázky sú iba jeden model z našich statorového, ak chcete, aby ostatné veľkosti alebo napätie, kontaktujte nás prosím priamo.

Vážení zákazníci:

Vaše pozitívne komentáre je hnacou silou pre naše neustále zlepšovanie. Sme rešpekt a dôvera každého zákazníka poskytnúť vám kvalifikované produkty a služby. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám päť-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky/problémy po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím Ali správu, akonáhle je to možné, a budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás pozitívne naraz, až kým nebudete spokojní. Pričom negatívna spätná väzba bude nielen vyriešiť všetky problémy! Ďakujeme za vašu podporu!

1. Výrobok záručná lehota je do 1 roka po nákupe. (Škody spôsobené demontáž, manuálna škody, atď. je na ktoré sa nevzťahuje záruka). 2. V prípade, ak kupujúci zistí, že tam je naozaj problém s produktom do siedmich dní po obdržaní tovaru, kupujúci nemohol uplatniť, aby predávajúci vrátiť na kontrolu. Ak výrobok je skutočne poškodený, budeme ju vymeniť za novú. Ak nie je vhodné nahrádzať A my vám vrátime. Doprava, manipulácia a poistenie poplatky sú nevratné. Ak sa zistí, že nie je problém s výrobku, vám bude produkt vrátený kupujúcemu na náklady kupujúceho. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. 4. Po prevzatí tovaru, pls odstrániť pásku okolo krabice pri vybaľovaní, bez násilného poškodenia, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu tovaru. Odporúča sa, aby na vonkajšom obale najmenej 15 dní po obdržaní tovaru. Keď sa vrátenia tovaru, uistite sa prosím, neporušenosť originálneho obalu a tovaru. Ak existuje akýkoľvek dôvod, ktorý ovplyvňuje sekundárny predaj tovaru, vrátenie a výmena nemôžu byť akceptované. Všetky náklady na vrátenie dane a hradí kupujúci. 5. Pri prevzatí tovaru, ak zistíte, že vonkajší obal je poškodený, mali by ste okamžite kontaktovať miestne kuriérom na reklamáciu a nárok, a zároveň nasnímajte fotografiu alebo video ako dôkaz a informovať predávajúceho. Ak kupujúci zlyhá, postupujte podľa vyššie uvedených operácií , potom ak je tovar poškodený, alebo stratený z dôvodu kuriér dôvodov, kupujúci je povinný prevziať zodpovednosť.

Štítky: cievka vietor, vietor generátor 220 v, cievka statorového, alternátor vietor, voda turbin generátor, controler veterných turbín, generátor motor, 12v, nízke ot. / min., generátor magneticke, vy alternátor.

Súvisiace produkty: