Úvodná stránka > Nové Doprava Zadarmo Elektrické Krku Masér Masáž Relax Relaxant Zdravie Tela Masajeador Čínske Gule Na Ruky Massageador

Nové Doprava Zadarmo Elektrické Krku Masér Masáž Relax Relaxant Zdravie Tela Masajeador Čínske Gule Na Ruky Massageador

€33.66

  • Číslo Modelu: CC0022
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Aplikácia: Telo
  • Položka Druh: Masáže & Relax
  • Materiál: ABS & TPR
  • Veľkosť: Medium
  • Názov Značky: colourfulcat

Informácie o produkte

Nastaviteľná intenzita tlačidlo poskytujú 3 rôznymi rýchlosťami, od nízka,stredné a vysoké v závislosti na vašich preferenciách. Funkcie 8 hlboké-miesenie Shiatsu masáž uzly na sooth unavený, úľave od svalovej tesnosti. Postavený v pokročilom tepla funkcia prenáša teplo na svaly, väzy, na zlepšenie krvného obehu. Automatické vypnutie v 15 minút. 3D rotácie miesenie masážne valčeky v ergonomické U-dizajn, ideálny pre kancelárie, vozidiel a domov, napájacieho adaptéra a adaptér do auta sú zahrnuté v cene. Prosím, neváhajte a kontaktujte Zákaznícke Centrum priamo s akýmkoľvek vrátiť problém s našimi elektrické masér. Vďaka

Kto potrebujete masáž?

Cítite sa často snažil po dlhom dni v prednej časti počítača? Cítite sa často vystresovaní? Cítite sa často bolesť v chrbte alebo na pleciach?

Masáž a relax

S viac pozornosti ako inokedy na zvýšenie blahobytu, masáž sa stala populárnou liečbou. poskytnúť každý z našich zákazníkov s najviac inovatívne, relaxačné, liečebné, zdravé a výrobky osobnej starostlivosti.

O Masér Histórie

Masáž má rozvinuté neustále v Číne viac ako 5000 rokov a stala populárnou na svete, v strednej časti 19. storočia. Masáž zahŕňa pracuje a pôsobí na organizmus s tlakom. Techniky sú bežne aplikované pomocou rukami, prstami, lakťami, atď. Cieľom masáže je generlly propagované ako liečba na stres alebo bolesti.

Funkcia Produktu

Ergonomický dizajn tvar U dizajn s unikátnymi uzlov je produkt perfektne hodia na rôzne časti tela.Shiatsu masáž s teplom Shiatsu masáž s teplom 3D miesenie masáž s ohrevu funkcia pomáha uvoľniť svaly a únava upokojenie Pružné popruhy popruhy umožňujú lepšie vyvíjať tlak, a upraviť masér na cieľ ťažko dosiahnuteľných oblastiach. Zabezpečenie kvality Naprogramované s 15-minútovej auto-off, funkcia a prehriatiu systému.

Viacúčelové Použitie

Zmierňuje Napätie z Hornej časti Chrbta Opakovaného podnetu alebo nehybnosť môže spôsobiť krku a ramien, bolesť. Horné masáž chrbta môže pomôcť zmierniť napätie v tejto oblasti a zníženie bolesti od migrény. Zmiernenie Bolesti Chrbta a svaly chrbta sa môže stať veľmi napäté kvôli nadmerné alebo opakované použitie počas náročného tréningu alebo sedí pri stole celý deň. Pri masáži sa nanáša, niektoré napätie sa uvoľní. Full-telo Relax Nohu masáž môže pomôcť uvoľniť svalstvo a prispeje to aj k full-telo, relax a diminishment stresu a úzkosti. A dôvodom je obrovský set reflexných bodov, ktoré sú zodpovedné za stav tela ako celku.

V sprievode svojho dobrého priateľa

Doma Po posadil, vychutnajte si masáž krku a ramien pri sledovaní TELEVÍZIE, pre oddych od tvrdej práce. V Aute Vybavené adaptér do auta, rameno masér vám pomohli zmierniť stuhnutosť a bolestivosť z dlhej cesty. V Kancelárii Sedavý životný štýl v kancelárii určite má negatívny vplyv na vaše zdravie. Užite si veľký stres úľavu od tejto ramenný masér pre 15 minút na zvýšenie vašej pohody.

Darček, ktorý vám bude istý

Štítky: stroj de masáž, pre zdravie, jinkairui masáž, booster e masáž zbraň, bedrovej masér elektrické, osobný masér elektrické, nové arriv, starostlivosť o telo masáž, ramenné masér acupoint, elektrické loptu masáž.

Súvisiace produkty: