Úvodná stránka > Hráči Narodení Hrať Hry Zóny LED Neónový nápis Muž Jaskyňa Chlapci Izba Gamepad Elektronické Osvetlené Značky Joystick Visí ľahkú Dosku

Hráči Narodení Hrať Hry Zóny LED Neónový nápis Muž Jaskyňa Chlapci Izba Gamepad Elektronické Osvetlené Značky Joystick Visí ľahkú Dosku

€24.13

  • Číslo Modelu: DPD-0105
  • Materiál: Akryl
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Štýl: Moderné
  • Tvar: Obdĺžnik

Hráči Narodení Hrať LED Sign Tento produkt poskytuje najlepší výsledok v tme.Použite najvyššiu kvalitu priehľadný akrylový plast a osvetlenie. Vynikajúci pre zobrazenie vo vašom obchode, bar, pub, bar, reštaurácia, miestnosť - kdekoľvek sa vám páči. Môžeme tiež vlastné robiť žiadne osobné dizajn pre vás, ak potrebujete zákazku dizajn alebo pre hromadné objednávky otázky, prosím, kontaktujte nás.

Celkovo Dostupné Veľkosti:

H300 X W200mm / 12 X 7.87 Palec H400 X W300mm / 15.74 Inch X 12Inch H500 X W280mm / 19.68 Inch X 11Inch

7 Farby Premenlivé

Vynikajúce Laserom Vygravírované Práce

Ponúka inovatívny dizajn s 100% rytie, ktoré vyrezal na jeho Akrylátové Sklo (Plexiskla), aby svetelný tok. To tiež znamená, že neobsahuje nálepky alebo farby akéhokoľvek druhu. To je tiež v pohode, tichý a energeticky efektívne zároveň.

Aplikácie Zobrazenie

Ideálny pre domova, steny umenie, obchod, vpredu design & party dekorácie. Pridať niečo špeciálne na atmosféru na udalosti, ako sú narodeniny, Vianoce, návrhy, večierky, výkony, svadby alebo akejkoľvek strany. Len pri pohľade na znak je jasné svetlá môžu inšpirovať a povznesenie nálady.

Vlastné Akceptovanej Objednávky

Môžeme vytvoriť svoj vlastný LED Neónový nápis Svetlo, ktoré vhodný s vašim potrebám a používať ho pre svoje vlastné zbierky a osobné použitie. Dajte nám vedieť, témy a návrhy, ktoré si nás chcú robiť, alebo môžete poslať snímku vášho Loga a Značky, zašleme vám návrh náčrtu v rámci 24 hodín. Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o opravy (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.

Zvyk, Aby Vzoriek

Vyrobené Na Objednávku Procesu: 1.Pošlite nám svoj obrázok alebo povedzte nám wanted design 2.Vyrábame a poslať mock-up demo pre vaše potvrdenie (poplatok nie na všetkých) 3.Dizajn Potvrdené. Vyberte si svoju veľkosť a dizajn miesto poradí.

Plug Zahrnuté

Ponúkame plug and napätie podľa vašej krajiny je štandardné.

Diaľkové Ovládanie Je Zahrnuté

Budete mať 17 Tlačidlo LED Diaľkový ovládač, ak chcete upraviť farby LED svetlo, prihláste sa. S diaľkovým ovládačom, budete mať rôzne ľahké nastavenie, ktoré zahŕňajú zapnutie alebo vypnutie svetiel, pause alebo play, matný alebo zmenu rýchlosti svetla a tiež vytvoriť dúhu farieb.

Štítky: led neon prihlásiť, led prihlásiť, led muž jaskyňa, neónové svetlá prihlásiť, dekor hráč, hra lampa, vlastné neon, neónový nápis, hra izba neónový nápis, box hráč.

Súvisiace produkty: