Úvodná stránka > Fu Ling Pi, Indický Chlieb Kôra, Tuckahoe Kôra

Fu Ling Pi, Indický Chlieb Kôra, Tuckahoe Kôra

€9.75

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Najlepšie Miesto, kde Kúpiť Online Fu Ling Pi 茯苓皮, Indický Chlieb Kôra, Tuckahoe Kôra Priamo Od Č. 1 Číne Bylina Trhu, Doprava Zdarma. Nájsť Vyše 3000+Väčšinu Čínskych Sušených Bylín Alebo Čistý Prášok Alebo Výpis Prášok Alebo Nájsť Bylina Semená Tu. Ako Ženšen Lingzhi Goji Berry Dong Quai Dang Shen Bei Qi Koreň Sladkého Drievka, Huba Atď.

Vylúčenie zodpovednosti

Všetky Naše Surové Bylinky sa sušia, sterilizované, testované a zabalené vo vákuových-zapečatených balíčkoch alebo kartónov.Vezmite prosím na vedomie, že Bylinky sa skladajú z skutočné celé, surové bylina (t. j. ovocie, kmeň, koreň, kvet, minerálov, atď.) a nie sú spracované do práškov, čiapky, čiapky alebo vzorcov. Celé Surové Byliny neobsahujú informácie o používaní, ako sú určené pre profesionálne bylinkárov a tých zákazníkov, ktorí majú skúsenosti a znalosti potrebné na bezpečné pripraviť svoje vlastné vzorce.

Individuálne výsledky sa môžu líšiť. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Tvrdenia o tejto webovej stránky a od všetkých partnerov neboli hodnotené FDA. Poradenstvo týkajúce sa liečby alebo starostlivosť o jednotlivého pacienta by mali byť získané prostredníctvom konzultácií s vyškoleným zdravotnej starostlivosti lekára.

Štítky: proti svrbeniu krém, masť na kožu, Poria, masť, krém nemecko, masť vietnam, tvár masť, krém ovocie, dvore, Sophora.

Súvisiace produkty: